AntiSpam Servisi

AntiSpam Hosting

AntiSpam servisimiz özel olarak yapılandırılan ve YNT mühendisleri tarafından tasarlanan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde gelen mailleriniz servisimiz tarafından %90 oranında süzülerek size ulaştırılmaktadır. Sadece MX kaydı yönlendirilerek hosting'iniz nerede olursa olsun bu servisimizden yararlanabilirsiniz.

Paket Seçeneklerimiz

Paketlerimiz

Anti Spam

Domain Blacklist RBL Karantina Özel Panel Ücret / AYLIK
SPAM-S 1 3,99 $ Sipariş Ver
SPAM-M 10 9,99 $ Sipariş Ver
SPAM-L 50 39,99 $ Sipariş Ver
SPAM-XL 500 129,99 $ Sipariş Ver

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

Herhangi bir gizli ücret mevcut mudur?

Radyo paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.

Hosting'im başka firmada yinede kullanabilirmiyim ?

Hostinginiz hangi firmada ve/veya hangi lokasyonda olması hiç önemli değildir. Bu servisimizden tüm hosting kullanıcıları yararlanabilir.

Karantina paneli nedir ve nasıl ulaşabilirim.

Karantina paneli süzdüğümüz mail adreslerini görebileceğiniz ve arzu ettiğiniz durumda kendinize gönderebileceğiz bir paneldir. Bu panel'imize Ürün ve Hizmetlerim kısmından ulaşabilirsiniz.

Blacklist ve RBL her pakette geçerlimidir ?

Tüm spam paketlerimiz dünyaca kullanılan RBL servislerinden kontrol edilerek mailler tarafınıza ulaştırılmaktadır.