Hosted Exchange Hosting

Exchange Email

Microsoft Hosted Exchange 2013 ile e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişin. ActiveSync ile anlık olarak tüm mail adreslerinizi istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Kurumsal Email Hosting

E-Posta Disk Web Panel Email Girişi ActiveSync Ücret/AY
Mini Exchange 10 Adet 5 GB 29,99 $ Sipariş Ver
Eko Exchange 15 Adet 10 GB 49,99 $ Sipariş Ver
İdeal Exchange 20 Adet 15 GB 59,99 $ Sipariş Ver
Mega Exchange 25 Adet 20 GB 69,99 $ Sipariş Ver
K Mini Exchange 50 Adet 25 GB 99,99 $ Sipariş Ver
K Eko Exchange 100 Adet 50 GB 199,99 $ Sipariş Ver
K İdeal Exchange 150 Adet 75 GB 209,99 $ Sipariş Ver
K Mega Exchange 200 Adet 100 GB 399,99 $ Sipariş Ver

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

Herhangi bir gizli ücret mevcut mudur?

Exchange paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.

Minimum kaç adet e-posta alabilirim?

Hosted Exchange hizmetinde alt limit ve üst limitleri bulunmaktadır, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz 1 adet, dilerseniz yüzlerce e-posta hesabı kullanabilirsiniz.

Hosted Exchange avantajları nelerdir?

E-postalarınıza, takviminize, bağlantılarınıza ve ajandanıza Outlook, web arayüz ve mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla erişebilir, değişikliklerinizi eşzamanlı tüm platformardan kontrol edebilirsiniz.

Neden Hosted Exchange almalıyım?

Hizmet sağlayıcınızın uzman personeli sizin için her türlü güncelleme işlemlerini yapar, sorunlara anında müdahale ederek sistemi 7/24 çalışır halde tutar. Siz de teknik detaylar ve yazılım güncelleme gibi işlemlerle uğraşmadan, işinize odaklanabilirsiniz.