İngiltere Sunucu

İngiltere Kiralık Sunucular

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği.. Anlık trafik istatistikleri görebilir ve restart işlemlerinizi gelişmiş müşteri panelinizden yapabilirsiniz.

Şuanda İngiltere lokasyon sunucu stoklarımız mevcut değildir.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

Neden fiziksel sunucu tercih etmeliyim?

YNT kalitesiyle edineceğiniz kiralık sunucunuzu en seçkin veri merkezlerinde alanında uzman bir teknik ekip aracılığıyla daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Fiziksel sunucumu nasıl yönetebilirim?

Fiziksel Sunucu ürünlerimizde, 7x24 uzaktan erişim (iDRAC, iLO, IPMI) hizmeti sağlanarak, yeniden kurulum, sunucu kapatma/açma ve konsol erişimi gibi ihtiyaçlarınız için esnek çözümler üretilmektedir.

Network altyapınızda hangi donanımı kullanıyorsunuz?

Fiziksel sunucular için tasarlanan altyapımızda Juniper EX serisi yönlendiriciler kullanılmakta ve sıfır paket kaybı (zero-packet-loss) prensibi ile hizmet verilmektedir.

Fiziksel sunucularınız hangi işletim sistemini destekliyor?

Fiziksel sunucu çözümlerimizde Linux, Windows, BSD, VMware işletim sistemleri farklı sürümleri ile birlikte desteklenmektedir.


 • 99.99% Network Core Uptime garantisi
 • Anlık 3.5 Tbps 'den fazla kullanım kapasitesi
 • Yedekli Core Routing altyapısı | Cisco CRS-3 & Juniper MX-960 3D serisi routerlar
 • Çoklu operatör altyapısı ( Level3, Telia Sonera, Global Crossing, Tata Telecommunications, Deutsche Telekom, Cogent )
 • Trafik değişim noktalarına direkt erişim ( AMS-IX, LINX, DE-CIX ve 27 farklı avrupa trafik değişim noktası )
 • 100Mbit - 10Gbit hızları arasında internet erişimi sunabilme kapasitesi
 • Yukarıda bilgileri verilmiş olan tüm Kiralık Sunucular Almanya - Frankfurt konumlu Leaseweb Telehouse veri merkezinde bulunan , YNT'ye ait kabinetlerde barındırılacaktır.
 • Tüm kiralık sunucularımızda anında parça değişim garantisi bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle arızalanan parçayı bize bildirmeniz halinde mesai saatleri içinde 45 dakika içerisinde parça değişim işlemleri tamamlanacaktır.
 • Kiralık Sunucuların Marka ve Model bilgisi paket detaylarında yer almaktadır.
 • Paket detaylarında stoklarımızda olan sunucuların bilgisi yukarıda yer almaktadır. Eğer sunucu stoklarımızda var ise, kurulum mümkün olan en kısa süre içinde tamamlanıp ( genellikle 1 saaten daha az ) teslim edilecektir. Stok bilgisinden emin olmak için 0 232 342 12 13 nolu telefondan iletişime geçip, kurulumunuzun ne kadar süreceği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Anlık 3.5 Tbps 'den fazla kullanım kapasitesi
 • Kiralık sunucularımızın hepsinde yedekleme müşterilerimize aittir. Özel yedekleme istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.