Web Hosting & cPanel Hosting & ASP Hosting & Kampanyalı Hosting

Web Hosting

PHP 5.4 Hosting paketlerimiz ile PHP uygulamalarınızı çalıştırabilir , MySQL database desteği ile veritabanı operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm paketlerimizde standart olarak gelen otomatik script kurulumu ve Türkçe Kontrol paneli sayesinde tüm bu işlemleri çok hızlı şekilde yapabilirsiniz.

ASP Hosting paketlerimiz ile ASP ve ASPX uygulamalarınızı çalıştırabilir , MSSQL 2012 veya MySQL database desteği ile veritabanı operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm paketlerimizde standart olarak ASP.NET 3.5 ve ASP.NET 4.5 desteklemektedir.

Paket Seçeneklerimiz

PHP Web Hosting ASP Web Hosting

PHP Linux Hosting

Domain SSD Disk Trafik E-Posta Database Subdomain Yedekleme Ücret / AYLIK
Economic 1 Adet 1 GB 25 GB / AY 25 Adet Limitsiz Limitsiz 1,49 $ Sipariş Ver
Optimum 1 Adet 2 GB 75 GB / AY 35 Adet Limitsiz Limitsiz 1,99 $ Sipariş Ver
Enormous 1 Adet 5 GB 100 GB / AY 50 Adet Limitsiz Limitsiz 2,29 $ Sipariş Ver
Professional 1 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz 4,99 $ Sipariş Ver

ASP Windows Hosting

Domain SSD Disk Trafik E-Posta Database Subdomain Yedekleme Ücret / AYLIK
Economic 1 Adet 1 GB 25 GB / AY 25 Adet Limitsiz Limitsiz 1,49 $ Sipariş Ver
Optimum 1 Adet 2 GB 75 GB / AY 35 Adet Limitsiz Limitsiz 1,99 $ Sipariş Ver
Enormous 1 Adet 5 GB 100 GB / AY 50 Adet Limitsiz Limitsiz 2,29 $ Sipariş Ver
Professional 1 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz 4,99 $ Sipariş Ver

SSD Raid Disk Yapısı

Tüm hosting sunucularımızda SSD Disk kullanıyoruz. Raid 10 yapısı ile hem daha fazla performans hemde yüksek güvenlik ile sizleri güvenli tutuyoruz.

cPanel - Litespeed

Dünyanın en çok kullanılan cPanel tamamen türkçe alt yapısı ile optimize edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Litespeed ile güçlendirilmiş olan sunucularımız tam performans çalışmaktadır.

Plesk + Windows Hosting

ASP, ASPX, .NET 3-4.5 ve MsSQL 2012 ile uygulamalarınız için Windows Hosting hizmeti sunuyoruz. Türkçe ara yüzü ve güncel alt yapısı ile tam performans çalışmaktadır.

Cloud Hosting Platformu

Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz şekilde çalışması sağlanır.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Ücretsiz yedekleme

YNT Tüm hosting sunucularında haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Anti Spam Koruması

Tüm Bayi Hosting paketleri opsiyonel olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır. Bu hizmet için lütfen iletişim kurunuz.

Domain Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 5GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

7/24 Teknik Destek

YNT Ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Destek cevap sürelerimizin sizi memnun edeceğini düşünüyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

Herhangi bir gizli ücret mevcut mudur?

Cloud Web Hosting paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.

Hosting paketi SSD disklerde mi çalışıyor?

Tüm Cloud Web Hosting altyapımız Storage sistemleri üzerinde maksimum performans için tasarlanmış veri havuzlarında servis vermektedir, tasarlanan veri havuzları içerisinde Enterprise seviyede SSD diskler kullanılmaktadır.

Network altyapınızda hangi donanımı kullanıyorsunuz?

Fiziksel sunucular için tasarlanan altyapımızda Juniper EX serisi yönlendiriciler kullanılmakta ve sıfır paket kaybı (zero-packet-loss) prensibi ile hizmet verilmektedir.

Uptime oranınız nedir?

Tüm Cloud Web Hosting paketlerimize çok noktadan yedekli donanım altyapımız ve birden fazla operatörden sağlanan network bağlantılarımız ile %99,99 uptime garantisi sunulmaktadır.