SSL Sertifikası

Secure Sockets Layer

"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.

Paket Seçeneklerimiz

SSL Paketlerimiz

SSL

Belge Şifreleme Browser Mobil Aktivasyon Garanti Ücret / YILLIK
Rapid SSL 128/256 Bit 1-5 Saat 11,99 $ Sipariş Ver
Comodo SSL 128/256 Bit 1-5 Saat 21,99 $ Sipariş Ver
Wilcard SSL 128/256 Bit 1-5 Saat 119,99 $ Sipariş Ver
Ev SSL 128/256 Bit 1-14 Gün 119,99 $ Sipariş Ver

SSD Raid Disk Yapısı

Tüm hosting sunucularımızda SSD Disk kullanıyoruz. Raid 10 yapısı ile hem daha fazla performans hemde yüksek güvenlik ile sizleri güvenli tutuyoruz.

cPanel - Litespeed

Dünyanın en çok kullanılan cPanel tamamen türkçe alt yapısı ile optimize edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Litespeed ile güçlendirilmiş olan sunucularımız tam performans çalışmaktadır.

Plesk + Windows Hosting

ASP, ASPX, .NET 3-4.5 ve MsSQL 2012 ile uygulamalarınız için Windows Hosting hizmeti sunuyoruz. Türkçe ara yüzü ve güncel alt yapısı ile tam performans çalışmaktadır.

Cloud Hosting Platformu

Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz şekilde çalışması sağlanır.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Ücretsiz yedekleme

YNT Tüm hosting sunucularında haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Anti Spam Koruması

Tüm Bayi Hosting paketleri opsiyonel olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır. Bu hizmet için lütfen iletişim kurunuz.

Domain Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 5GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

7/24 Teknik Destek

YNT Ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Destek cevap sürelerimizin sizi memnun edeceğini düşünüyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

SSL kurulumu yapmayı bilmiyorum , siz benim için kurar mısınız ?

Kurulum işlemleri sadece hosting yada sunucu hizmeti bizden alınan hesaplar için geçerlidir. YNT dışındaki networkler için kurulum yapılmamaktadır. Sipariş esnasında kurulum seçimi yapabilirsiniz.

SSL sertifikaları başka yerlerde çok pahalı, sizde neden bu kadar ucuz ?

Hiçbir sertifika diğerine göre üstün değildir, sağlamakta olduğumuz SSL sertifikaları dünyanın en büyük SSL sertifika sağlayıcılarından GeoTrust firmasınındır. Uygun ücretli olmasının nedeni bir pazarlama stratejisidir.

E-ticaret sitesi kuracağım, bu sertifikayı bankam kabul eder mi ?

Satışını yaptığımız tüm sertifikalar şu an için tüm Türk bankaları tarafından kabul edilmektedir.

Hangi panellere bu sertifikayı kurabilirim ?

Şu an için piyadaki tüm panellere ( Plesk , Maestropanel , cPanel , Directadmin ) kurulum problemsiz gerçekleştirilebilmektedir.