OpenVZ VPS

Türkiye OpenVZ VPS

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği..

Türkiye'nin en güçlü ve en hızlı altyapılarından birine sahibiz. Tüm sunucularımız Intel Xeon serisi işlemcilerle donatılmış, yüksek ram ve disk kapasitesine sahiptir. Sunucularımız, OpenVZ teknolojisi ile bölümlendirilmiştir OpenVZ ile sunucunuzun fiziksel tüm donanım ihtiyaçları en sağlıklı şekilde karşılanmaktadır.

Müşteri panelinizden VPS sunucunuza restart atabilir, kapattığınızda tekrar açabilir ya da kapatabilirsiniz. Ip adreslerinizin ters isim kayıtlarını anlık olarak düzenleyebilirsiniz.

OpenVZ Türkiye VPS

CPU RAM DISK TRAFİK PANEL İP Ücret/AYLIK
Türkiye VPS #1 Xeon® E5640 512 MB 20 GB SAS 500 GB / AY 1 Adet IP 6,99 $ Sipariş Ver
Türkiye VPS #2 Xeon® E5640 1 GB 40 GB SAS 1000 GB / AY 1 Adet IP 12,99 $ Sipariş Ver
Türkiye VPS #3 Xeon® E5640 2 GB 60 GB SAS 1000 GB / AY 1 Adet IP 17,99 $ Sipariş Ver
Türkiye VPS #4 Xeon® E5640 4 GB 80 GB SAS 1000 GB / AY 1 Adet IP 24,99 $ Sipariş Ver
Türkiye VPS #5 Xeon® E5640 8 GB 100 GB SAS 1500 GB / AY 1 Adet IP 39,99 $ Sipariş Ver

SAS Raid Disk Yapısı

Tüm hosting sunucularımızda SAS Disk kullanıyoruz. Raid 10 yapısı ile hem daha fazla performans hemde yüksek güvenlik ile sizleri güvenli tutuyoruz.

cPanel - Litespeed

Dünyanın en çok kullanılan cPanel tamamen türkçe alt yapısı ile optimize edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Litespeed ile güçlendirilmiş olan sunucularımız tam performans çalışmaktadır.

Plesk + Windows Hosting

ASP, ASPX, .NET 3-4.5 ve MsSQL 2012 ile uygulamalarınız için Windows Hosting hizmeti sunuyoruz. Türkçe ara yüzü ve güncel alt yapısı ile tam performans çalışmaktadır.

Cloud Hosting Platformu

Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz şekilde çalışması sağlanır.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Yedekleme Servisi

YNT tarafından alınan tüm sunucularınızda opsiyonel olarak yedek alma servisinden yararlanabilirsiniz. Bu servis için lütfen irtibat kurunuz.

Anti Spam Koruması

Sunucularınızdaki domain adresleriniz için opsiyonel olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır. Bu hizmet için lütfen iletişim kurunuz.

Domain Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

7/24 Teknik Destek

YNT Ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Destek cevap sürelerimizin sizi memnun edeceğini düşünüyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Bilmeniz gerekenler ?

Herhangi bir gizli ücret mevcut mudur?

Cloud VDS paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.

Neden cloud (bulut) sunucu tercih etmeliyim?

YNT Cloud (bulut) sunucu çözümleri DELL uzmanlığında yüksek performans ve süreklilik esaslarına göre tasarlanmış, projenizin ihtiyaçları değişiklik gösterdiğinde anında yönetim paneliniz üzerinden kaynak havuzlarını güncelleyebileceğiniz, iş yükü ve zaman kaybını yok eden bir mimaridir.

Cloud sunucularınız hangi sanallaştırma yazılımını kullanıyor?

Cloud sunucularımız Türkiye ve Almanya lokasyonlarında, sektörün lider sanallaştırma ortamı olan VMware Enterprise Plus sistemi üzerinde çalışmaktadır.

Cloud sunucularınız hangi işletim sistemini destekliyor?

Cloud sunucu çözümlerimizde Linux, Windows, BSD işletim sistemleri farklı sürümleri ile birlikte desteklenmektedir.