Bulut Sunucu

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği.. Esxi alt yapısı ile anlık, aylık trafik ve cloud konsolu ile bios seviyesinde müşteri panelinizden erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en güçlü ve en hızlı altyapılarından birine sahibiz. Tüm sunucularımız Intel Xeon serisi işlemcilerle donatılmış, yüksek ram ve disk kapasitesine sahiptir. Sunucularımız, VMware ESX teknolojisi ile bölümlendirilmiştir VMware vSphere ESXi 5 ile sunucunuzun fiziksel tüm donanım ihtiyaçları en sağlıklı şekilde karşılanmaktadır.

Müşteri panelinizden VDS sunucunuza restart atabilir, kapattığınızda tekrar açabilir ya da kapatabilirsiniz. Ip adreslerinizin ters isim kayıtlarını anlık olarak düzenleyebilir, vnc konsol sayesinde sunucunuzdaki internet bağantısını kessseniz bile erişim sağlayabilirsiniz. YNT sunucularınıza BIOS ayarlarına kadar mudahale imkanı sağlar!

Yüksek özellikteki Cloud VDS Sunucular size kolaylık sağlar

Sanal özel sunucunuzla ilgili her şey özelleştirilebilir; bunlara hangi yönetim kontrol panelini kullanmak istediğiniz de dahil

CPU RAM DİSK TRAFİK PANEL IP ÜCRET/AYLIK
CLOUD VDS-1 1 CPU (%100) 512 MB 40 GB SSD 1000 GB / AY 1 ADET IP 13,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-2 1 CPU (%100) 1 GB 50 GB SSD 1000 GB / AY 1 ADET IP 19,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-3 1 CPU (%100) 2 GB 60 GB SSD 1000 GB / AY 1 ADET IP 29,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-4 1 CPU (%100) 3 GB 70 GB SSD 1000 GB / AY 1 ADET IP 39,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-5 2 CPU (%100) 4 GB 80 GB SSD 1500 GB / AY 1 ADET IP 46,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-6 2 CPU (%100) 8 GB 90 GB SSD 3000 GB / AY 1 ADET IP 59,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-7 3 CPU (%100) 16 GB 150 GB SSD 5000 GB / AY 1 ADET IP 84,99$ Sipariş Ver
CLOUD VDS-8 4 CPU (%100) 32 GB 200 GB SSD 10000 GB / AY 1 ADET IP 119,99$ Sipariş Ver

VDS Sunucunuz için Kolay Yönetim Paneli seçenekleri ile

Bulut sunucunuzla ilgili her şey özelleştirilebilir; bunlara hangi yönetim kontrol panelini kullanmak istediğiniz de dahil

VDS & Virtual Dedicated Server Nedir ?

Özel bulut sunucular bir nevi size ayrılmış alanlarda sadece size ait olan domainleri barındırabileceğiniz yapıdır. VDS sunucularda size verilen ram, cpu, disk vb. gibi özellikler sadece size aittir ve kaynaklar sizin dışınızda diğer kullanıcılar tarafından kullanılamaz. Her kullanıcı sadece kendi root sunucu üzerinden erişim sağlar ve sunucuya özel ip adresi üzerinden web sitelerine erişim sağlayacaktır.

VDS Neden İhtiyaç Duyulur ?

Paylaşımlı hostinglerde çoğunluk CPU ve Ram kaynaklı olarak kısıtlamalar yapılmaktadır bu yüzden bir çok hit sahibi web sitesi kendisine ait küçük ölçekli ve daha düşük tutarlardaki VDS'leri tercih etmektedir. Bunun sebebi ise VDS'ler bir nevi sanal sunucu ve paylaşımlı hostinglere göre daha fazla kaynak sağlayabilen ve kullanıcının kendisine ait bir yapıda kullanım sağlayabilmesine olanak sağlamaktadır.

Hizmet almak için neden YNT seçmelisiniz ?

Bizler sizlere hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız peki siz ürünlerimizi denediniz mi ?

Uptime

Tüm sunucularımız 7/24 anlık olarak izlenmekte ve kontrolleri sağlanmaktadır. Kalite ve güvenden taviz vermeyen adrestesiniz.

Güvenlik

Hosting hesaplarınızın bağlı olduğu sunucular en son teknolojiyi kullanan güvenlik yazılımları ile taranmakta ve realtime olarak izlenmektedir.

Kolay Yönetim

Yeni arayüzümüz ile tüm servislerinizin ve faturalarınızın yönetimi kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmiştir.

Anında Aktivasyon

Hosting, Reseller ve Alan adı hizmetlerimizde kredi kartı ile ödemelerinizde sistem tarafından anında aktivasyon yapılarak bilgileriniz mail olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Online Ödeme

Kredi kartınız ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme yapılan hizmetleriniz ödeme sonrasında sistem tarafından aktif edilerek bilgileriniz mail adresinize gönderilecektir.

Çözüm Ortağınız

Tüm Yeni Nesil Hosting vermiş olduğu hizmet ve servislerinde maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır.

Kesintisiz Kolaylık

YNT ailesi olarak sizlere çalışan modern veri merkezi ile kesintisiz kolaylıklar sunuyoruz. Juniper network cihazlarımız ve cloud alt yapımız ile sizlere sakin bir hayat sunuyoruz.

Teknik Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize talep oluşturabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Neden Web Barındırma Servisinde Sektörün Önde Gelen Servis Sağlayıcıyız ?

10 yılı aşkın tecrübesi ile web hosting sektöründe belirli bir yerini almış ve tecrübeye kavuşmuş bulunuyoruz.

Kendine Ait Veri Merkezi

YNT tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına tüm hosting ve servislerini kendine ait veri merkezinde barındırma sağlamaktadır.

7/24 Yerinde İzleme

Tüm veri merkezimiz, sıcaklık, nem ve güvenlik kameraları ile anlık olarak izlenmektedir.

Destek Merkezi

Bizimle ne zaman irtibat kurmak isterseniz sitemiz üzerinden destek göndermeniz yeterlidir, teknik ekibimiz en kısa sürede probleminizi çözecek ve sizlere bilgi verecektir.

© Tüm Hakları saklıdır 2008 - 2024 - All Rights Reserved.